top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıTPN-E Editor

TPN-E Rabobank Clubkas Kampanyasına katılıyor!!TPN-E bu sene Rabobank Clubkas Kampanyasına katılıyor!! Rabobank Eindhoven-Veldhoven şubesi müşterilerinden, derneğimize oy vererek, bizi desteklemelerini istiyoruz.

Rabobank her sene olduğu gibi, bu sene de faaliyet bölgesinde bulunan dernek ve vakıflara bağışlayabilmek icin bütçesinden para ayırıyor. Bu senenin rakamı, 175.000 euro! Rabobank Eindhoven-Veldhoven bankası müşterisi olup, aynı zamanda banka üyesi olan kişiler bu paranın STK'lar arasında nasıl dağıtılacağına 5 nisan-30 nisan arasında verecekleri oylarla karar veriyorlar.

Biz de bu sene bu kampanyaya başvuruda bulunduk. Sizlerin oylarıyla elde edeceğimiz geliri, son zamanlarda Eindhoven'a yerleşmis olan expatların şehrimize ve ülkeye adaptasyonu ile ilgili çalışmalara harcayacağız. Bu demek değildir ki TPN-E sadece bir expat derneğidir, yalnızca expatlarla ilgili çalışmalar yapar...Yine de zamanın ruhunu yakalamaya çalışacaksak, Eindhoven'ın giderek enternasyonal bir karaktere büründüğünü gözardı edemeyiz. Gelen farklı milletlerden profesyonellerin arasında oldukça büyük bir Türk nüfus da var ve biz Eindhoven'da uzun zamandır yerleşik olarak yaşayanlardan, günlük hayata, sistemlere, yasalara, geleneklere vb. konulara dair öğrenecekleri çok şey var. Buranın yerlileri, yabancıları ve hatta kendi aramızda kuracağımız daha çok köprüler var.

Oylarınızla bizlere destek olmak ister misiniz? Cevabınız evetse ve Rabobank Eindhoven-Veldhoven şubesi müşterisi iseniz, oy verebilmek için bir de Rabobank üyesi olmanız gerekiyor. Üye olmanın sayısız faydaları da olacaktır sizlere. Lütfen aşağıdaki linkte üye olun, size gelecek kod ile oyunuzu TPN-E için kullanın!! Unutmayın sadece 30 nisana kadar zamanınız var. Oyunuz para değerinde ve her bir oyla bir expat arkadaşınıza (yada expat iseniz kendinize) yatırım yapmış olacaksınız!! Şimdiden desteğiniz için çok teşekkür ederiz! -NL- TPN-E heeft zich dit jaar opgegeven voor de Rabobank Clubkas-campagne !! We vragen de Rabobank klanten van Rabobank Eindhoven-Veldhoven om op onze vereniging te stemmen en ons te ondersteunen.

Zoals de Rabobank dat elk jaar doet, ondersteunt het dit jaar ook weer verenigingen en stichtingen. Dit jaar stelt Rabobank maar liefst 175.000 euro beschikbaar! Als je klant bent bij de Rabobank en je bent ook lid van de bank mag je mee beslissen hoe dit bedrag wordt verdeeld. Dat kan tussen 5-30 april.

We zullen het bedrag dat aan ons wordt toegekend besteden aan de expats die onlangs naar Eindhoven zijn verhuisd. Het betekent niet dat TPN-E slechts een expat-vereniging is. We kunnen niet negeren dat Eindhoven steeds internationaler wordt. Tussen de vele expats die naar Eindhoven komen zitten ook veel die uit Turkije komen. Deze expats hebben heel veel te leren van de Turkse Eindhovenaren die al vele jaren in Eindhoven zijn zoals over de dagelijks leven, de systemen, de wetten, gewoontes, tradities enzovoort. Er zijn vele bruggen te slaan voor deze nieuwkomers. Als TPN-E willen we hier een bijdrage aan leveren.

Wil je ons steunen ? Als jouw antwoord ja is en je bent klant bij de Rabobank Eindhoven-Veldhoven en tevens lid dan kunt u op ons stemmen. U moet een Rabobank-lid zijn om te kunnen stemmen. Er zijn heel veel voordelen om lid te worden van de Rabobank. Je kunt je gratis registreren middels de onderstaande link. Nadat je je hebt geregistreerd krijg je een code. Daarmee kun je je stem uitbrengen op TPN-E. Vergeet niet dat je slechts tot 30 april kunt stemmen. #rabobankclubkascampagne #rabobank #rabobankeindhovenveldhoven

https://www.clubkascampagne.nl/eindhoven-v…/clubkascampagne…

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page